Розробка інформаційних систем

Послуги

Розробка інформаційних систем - це створення комплексу програм, які призначені вирішувати вузько специфічні завдання клієнта

Інформаційні системи можуть бути будь-яких розмірів і будь-якого ступеня складності: від форм, що дозволяють автоматизувати створення замовлень і закінчуючи складною он-лайн системою.  Компанія Рішення для Брендів GBS пропонує комплекс з проектування інформаційних систем: від обробки запиту клієнта до запуску автоматизованої системи управління і її підтримки.

Якщо ваш бізнес вимагає індивідуального підходу, вам необхідна розробка інформаційної системи.  Навіть невелике підприємство може за невеликі гроші придбати систему, яка візьме на себе обов'язки за типовим, стандартним, повсякденним завданням, що значно заощадить ваш бюджет на непотрібні зарплати і спростить контроль виконання операцій.

В автоматизованих системах створюється індивідуальна модель доступу.  Наприклад, компанія GBS розробила системи "On-line тендер".  Вони були організовані таким чином, щоб, наприклад, у менеджера відділу постачання був доступ тільки до його частини роботи, у начальника відділу - до всіх проведених тендерів з постачання, а у адміністратора - повний доступ до всіх проведених тендерів.  Таким чином, дотримується повна субординація: кожен виконує свою частину роботи з належним рівнем контролю.

Впровадження інформаційної системи, за допомогою якої трудова діяльність або процеси полегшуються, розширюються і можуть бути проконтрольовані заощадить ваш бюджет і мінімізує ваші зусилля.

Застосовуємо Agile методології

Agile методології представляють собою групу методологій, які використовують поступові зміни з акцентом на якість і увагу до деталей.  Кожний додаток  випускається протягом певного періоду часу (званого часовим інтервалом), створюючи регулярний графік випуску з дуже конкретними цілями.  Хоча вони розглядаються як окрема методологія, Agile поділяють одні й ті ж принципи: інтерактивна розробка, взаємодія з користувачем, здатність до змін.

Управління проектами вимагає ретельного планування, організації, мотивації і контролю ресурсів для досягнення конкретних цілей і відповідності певним критеріям успіху.  Управління проектом із впровадження інформаційної системи включає в себе розробку, планування, виконання, моніторинг, контроль і закриття проекту.

Етапи розробки автоматизованої інформаційної системи

Спроектована спеціально для вашого завдання автоматизована система в рази полегшить роботу.  Ви зможете не тільки перекласти рутинні, повсякденні обов'язки на плечі комп'ютера, але і уникнути помилок через людський фактор.  У програму вноситься певний алгоритм, який не робить помилок через неуважність і контролює всі аспекти виконуваної роботи.  Вам необхідна розробка інформаційних систем, якщо вам постійно доводиться займатися типовими завданнями: збирати і обробляти велику кількість інформації, складати типові звіти, регулярно виконувати складні дії над даними і т. п.

Ми виконуємо:

  • Попередній аналіз.  На цьому етапі виконується перевірка вашого запиту.  Чи можливе створення рішення, яке вас задовольнить?  Які альтернативи існують?  Наскільки добре проект підходить для вашої організації або його можна зробити ще кращим?  Ключовою частиною цього кроку є аналіз здійсненності та ефективності проекту, який включає аналіз технічної здійсненності (чи можливо це створити?), Економічної доцільності (чи вигідно це вам?).  Цей крок важливий у визначенні, чи повинен проект початися.
  • Системний аналіз.  На цьому етапі один або кілька наших аналітиків працюють з різними групами зацікавлених осіб з вашого боку, щоб визначити конкретні вимоги для нової системи.  На цьому етапі програмування не виконується.  Натомість, процедури і процеси документуються, опитуються ключові особи і розробляються вимоги до даних, щоб отримати загальну картину того, що система повинна робити.  Результатом цього етапу є документ про системні вимоги.
  • Системний дизайн.  На цьому етапі розробник бере документ з системними вимогами, створений на попередньому етапі, і розробляє конкретні технічні деталі, необхідні для системи.  Саме на цьому етапі бізнес-вимоги перетворюються в конкретні технічні вимоги.  Тут розробляється дизайн для призначеного для користувача інтерфейсу, бази даних, форми введення і виведення даних і звітності.  Результатом цього етапу є системний проектний документ, або робоча документація проекту.  У цьому документі буде все, що потрібно програмісту для створення системи.
  • Програмування.  Код пишеться на етапі програмування.  Використовуючи документ системи проектування в якості керівництва, програміст (або команда програмістів) розробляє програму.  Результатом цього етапу є початкова робоча програма, яка відповідає вимогам, викладеним на етапі системного аналізу, і дизайну, розробленого на етапі проектування системи.
  • Тестування.  На етапі тестування програмне забезпечення, розроблене на попередньому етапі, проходить серію структурованих тестів.  Перший - це модульний тест, який перевіряє окремі частини коду на наявність помилок або помилок.  Далі йде системний тест, де різні компоненти системи тестуються, щоб переконатися, що вони працюють разом належним чином.  Нарешті, призначений для користувача тест дозволяє тим, хто буде використовувати програмне забезпечення, протестувати систему, щоб переконатися, що вона відповідає їх стандартам.  Будь-які помилки або проблеми, виявлені під час тестування, усуваються, а потім перевіряються знову.
  • Впровадження системи.  Як тільки нова система розроблена і протестована, вона повинна бути впроваджена в організації.  Цей етап включає в себе навчання користувачів, надання документації і перехід з будь-якої попередньої системи на нову.  Впровадження може приймати різні форми, в залежності від типу системи, кількості і типу користувачів, а також від того, наскільки терміново необхідно, щоб система стала підтримуваною вашим персоналом.
  • Технічне обслуговування.  Цей останній етап відбувається після завершення етапу реалізації.  На цьому етапі система має структурований процес підтримки: виправлені помилки контролюються, а запити на нові функції оцінюються і реалізуються;  системні оновлення і резервні копії виконуються на регулярній основі.

Потрібна індивідуальна інформаційна система?  Замовте консультацію із Вашого питання

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, і ми допоможемо Вам зробити ваш бізнес-процес максимально ефективним.

зАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
маркетинговый консалтинг

При проектуванні унікальних програмних модулів для інформаційних систем функції і операції проектування детально аналізуються

Це включає макети екранів, бізнес-правила, діаграми процесів та іншу документацію.  Етап проектування окремого модуля інформаційної системи приймає в якості вихідних данних вимоги, зазначені в затвердженому з клієнтом документі.  Для кожного вимоги буде створений набір з одного або декількох програмних елементів і елементів дизайну на основі інтерв'ю робочої групи клієнта.  Елементи програмування і дизайну докладно представляють необхідні функції системи і, як правило, включають схеми компонування екрану, таблиці бізнес-правил, діаграми бізнес-процесів.

Створимо для вас індивідуальну інформаційну систему.  Ми маємо досвід в таких проектах:

Разом з розробкою інформаційних систем замовляють:

Розробка бренду

Motion-дизайн і корпоративне відео

Розробка фірмового стилю і логотипу

Розробка системи "Дистанційний мерчендайзинг"

Розробка інтернет сайту

Розробка PR-просування

  • Поділитися:

Зв'язатися з нами