Компанія

Рішення Для Брендів GBS

Розробка та просування брендів

Створюємо по-справжньому успішні сильні бренди, які приносять великі прибутки своїм власникам. Маємо великий досвід вирішення комплексних маркетингових завдань на B2B та B2C ринках. З 1997 р. реалізували понад 750 проектів та створили понад 4500 дизайнерських концепцій у 42 категоріях товарів та послуг.

Працюємо ефективно

Розуміємо споживача. Використовуємо творчий підхід та глибоке знання ринку.

Пропонуємо вигідну співпрацю

Більшість компаній, що звернулися до нас, стали нашими постійними замовниками на повний комплекс послуг.

Збільшуємо капіталізацію.
Допомагаємо бізнесам зростати

Різносторонній досвід, використання найкращих методик, висококласні спеціалісти –ось наші головні аргументи, що дають змогу гарантувати гідний результат. Звертаючись до нашої агенції, відповідальні за бренд топ-менеджери шукають рішення для своїх бізнес-проблем, і ми завжди готові їм у цьому допомогти. ми комплексно працюємо з проектом, і клієнт отримує постійний супровід та консалтинг. 

 

комплексна робота з брендом

Пропонуємо комплексні брендингові проекти "під ключ" - маркетинг, розробка дизайну, просування, підтримка.

 

бренд-контент

Застосовуємо сучасні інструменти контент-маркетингу для завоювання довіри та посилення лояльності вашої цільової аудиторії. 

 

робота з b2b та b2c

Більше 60% наших замовників – b2b бізнеси та b2b компанії. Ми також маємо великий досвід роботи з рітейлерами та Private Label.

відповідальне
ведення проекту

Рішення замість концепції. Точне дотримання термінів, завжди найвища якість робіт. Вміємо знаходити спільну мову із кожним замовником.

Гнучкість та багатофункціональність

Створюємо рішення для складних та масштабованих проектів. Клієнти з України, країн СНД, ОАЕ, Туреччини, Китаю, Європи.

Системний підхід
до роботи

Виключаємо розрізненість етапів та забезпечуємо клієнту готове рішення з одних рук. Завжди відкриті для контакту та надаємо поетапний звіт.

Сила маркетинга в том, чтобы получить лучшее из возможного. Вы готовы действовать?

запросить сейчас

Компанія Рішень для Брендів GBS працює на ринку брендінгових та маркетингових послуг з 1997 р.

У портфелі компанії понад 250 розроблених торгових марок, в тому числі - 60 національних брендів, які розроблялися компанією від ідеї до моменту виходу на ринок і для яких здійснювався повний комплекс маркетингової, дизайнерської, рекламної і PR підтримки.

Компанія включає в себе 4 структурні підрозділи:

  • відділ креативного брендингу та PR, фахівці якого займаються бренд-консалтингом, створенням торгових марок "під ключ", неймінгом, створенням структури бренду, його маркетингових, рекламних та PR-комунікацій.
  • відділ дизайну, який здійснює візуалізацію всіх елементів брендової ідентичності, розробку іміджів для рекламних кампаній, комплексні рішення в області графічного і промислового дизайну. У відділі дизайну працюють 9 професійних дизайнерів та ілюстраторів.
  • відділ IT-проектів, що займається розробкою сайтів, їх SEO-оптимізацією і просуванням, створенням інтернет-стратегії.
  • відділ з обслуговування клієнтів

Визнання в галузі

Компанія нагороджена 17 призами престижних міжнародних і українських конкурсів і фестивалів.

За дизайнерські розробки в області упаковки компанія GBS окремо відзначена нагородами Спілки дизайнерів України.

Принцип роботи всіх співробітників компанії - ретельний підхід до кожного проекту:

  • Тривалість співпраці над різними проектами з деякими клієнтами у нас більше 10 років.
  • Успіх клієнта - це наш успіх.
  • 98% замовників продовжують працювати з нами після першого досвіду співпраці.
  • Кожен реалізований нами проект найкращим чином враховує маркетингові потреби клієнта та специфіку ринкової ситуації.

Наша команда

Основа компанії - команда професіоналів, люди, які люблять і вміють думати.

Секрет вдалих проектів проста: нема компаній - є люди. За кожним проектом, який ви бачите, стоять довгі дні та тижні роботи конкретних людей. Це люди, що люблять свою справу. Їм подобається працювати разом, адже вони живуть та дихають одним повітрям. Тому вони роблять унікальні роботи.

Коли створюється бренд, важливо знайти таке рішення, що одночасно буде і креативним, і забезпечить успіх бренду на ринку. Саме завдяки здатності нестандартно мислити та ніколи не зупинятися на досягнутому, а також відпрацьованій звичці працювати на результат, в компанії GBS створюються дійсно сильні рішення для брендів.

Ми знаємо, як зробити так, щоб товар купували. Тому ідеї, які пропонує наша компанія, суттєво економлять гроші клієнта при запуску та дають потужний потенціал для розвитку бренду.

Чому варто працювати з нами?

Різнобічний досвід, використання найкращих методик, висококласні фахівці - це наші головні аргументи. Також ми комплексно працюємо з проектом, і клієнт отримує постійний супровід і консалтинг. У Компанії GBS проводяться всі етапи брендингу - від досліджень, аналізу ринкової ситуації, створення образу бренду й до ефективного виведення розробленого продукту або послуги на ринок, його PR і просування через інтернет.

Відгуки клієнтів

Зв'язатися з нами