Контент для сайту

Послуги

Контент на сайті може істотно вплинути на сприйняття бренду, веб-трафік і конверсії

Ваш сайт представляє вашу компанію. Якщо вміст вашого веб-сайту є недбалим, роздутим або заплутаним, ваш бренд буде виглядати недбалим, роздутим і заплутаним - і ви втратите продажі, незалежно від того, наскільки хороші ваші продукти або послуги.  З іншого боку, відмінний контент на сайті може допомогти вам в усіх напрямках. Ваші цікаві пости в блозі будуть підвищувати загальний пошуковий рейтинг, переконливі заклики до дії - приносити більше дзвінків, а докладні сторінки продукту або послуги викликати заповнення форм зворотного зв'язку. За допомогою якісного контенту ваш інтернет-ресурс почне викликати довіру, як тільки відвідувачі потраплять на нього.

Добре написаний контент - також ваш кращий менеджер і продавець. Дослідження компанії Salesforce показало, що споживачі вважають, що довіра до контенту компанії в 3 рази важливіша, ніж довіра до фактичних співробітників бренду. 97% респондентів того ж опитування заявили, що поганий контент негативно впливає на їхню довіру до бренду. 

Більшість компаній розуміють, що прийшов час, і їм потрібно оновити свій контент на сайті. Але просто бажання змін не дасть вам добитися більшого від контенту. Як і будь-який текст, контент на сайті зможе бути переконливим чи ні, продаючим чи ні, корисним чи ні. Все це залежить від авторів контенту для веб-сайтів, відмінності між якими так само очевидні, як відмінності між сильними і слабкими маркетологами.

Ви не хочете, щоб години підготовки і написання контенту йшли даремно - ви хочете ROI. Тому застосуйте поради з написання контенту і зверніться до нас за допомогою, коли вам потрібен контент для Інтернету.

Кілька відмінних способів отримати кращий контент для сайту, який вам потрібен

  • Читайте книги і відповідні публікації, узагальнюйте прочитане, документуйте свої ідеї, робіть конспекти, виділяючи головне.

  • Мозковий штурм з маркетинговим консультантом. Якщо залучити в команду довірених радників, консультантів по маркетингу, ви знайдете відмінний спосіб поліпшити ваші ідеї.

  • Інвестуйте в свій креатив. Японське прислів'я говорить: «Я впораюся з чимось, тоді прийде справжня творчість». Застосовуйте нові ідеї, щоб прийти до правильного рішення.

  • Застосуйте протилежний погляд.  Обговоріть плюси і мінуси своєї концепції і альтернативної, поставте під сумнів загальноприйняті аргументи, щоб поліпшити свій бізнес.

  • Створіть свою історію. Використання історії для передачі певної ідеї змушує застосовувати аргументи, щоб зробити історію більш ефективною.

  • Використовуйте відгуки. Це приголомшливий спосіб переконати ваших майбутніх клієнтів бути з вами.

  • Будьте в групі. Приєднуючись до ефективних і розумних онлайн-спільнот, ви зможете швидко отримати інформацію про те, що запитують і обговорюють, і як ви можете допомогти іншим.

Найміть професійну команду для створення, перевірки і редагування усіх ваших матеріалів

Пам'ятайте, що все, що ви публікуєте, є прямим відображенням вашого бізнесу.  Надішліть нам запит, і ми допоможемо вам збільшити ваші продажі

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
разработка бренда креатив рекламный креатив
Поради по розробці ефективного контенту для сайту

Видалення старого вмісту сайту може насправді допомогти збільшити трафік вашого сайту, але замість того, щоб повністю видаляти його, ви можете переписати його.  Кілька років тому звичною була практика підкидати пости в 500 слів, які були оптимізовані за ключовими словами.  Якість контенту не враховувалося - основна увага приділялася таким моментам, як щільність ключових слів.

Якщо у вашому блозі є старий контент, який не відповідає сьогоднішнім стандартам, можна переглянути його. Якщо у вас вже є тема і основні тези контенту, вам знадобиться  менше зусиль, ніж якщо б ви починали все робити заново. Якщо ви переробите весь свій старий контент, то це значно поліпшить результати вашого контент-маркетингу.

Вместе с разработкой контента для сайта заказывают

Дизайн и производство полиграфии

Motion-дизайн и корпоративное видео

Разработка дизайна

Рекламная кампания

Разработка сайта

Стратегия продвижения

 

  • Поділитися:

Зв'язатися з нами

Послуги в категорії