Услуги для получения гранта

Послуги

Допомагаємо підприємствам знайти фінансування

Будучи з 2011 р акредитованим консультантом Європейського банку Реконструкції та розвитку (ЄБРР), Рішення для Брендів GBS і Sygrade.com - Системний маркетинг для підприємств допомогли клієнтам подати грантові заявки і отримати додаткове фінансування. Більш докладно про процедуру отримання гранту ви можете дізнатися тут.

Ми маємо більш ніж 8-річний досвід написання документації для отримання грантів для різних видів бізнесу. Ми зосереджені на ефективних маркетингових стратегії і тактики, які допомагають бізнесу знайти фінансування і привернути увагу інвесторів.

 

Наша підтримка в розробці пакету документів на отримання гранту, написання грантової заявки зробить цей процес успішним

Будь-якому бізнесу потрібні інвестиції, вірно? Можливість для зростання - ось що таке гранти для бізнесу. Грант може допомогти вам оплачувати витрати, провести дослідження, купувати обладнання або залучати нових клієнтів. Гранти умовно безкоштовні в тому сенсі, що їх не завжди потрібно повертати, тому залучити їх досить складно.

Ви не можете просто зайти на сайт, попросити «дайте мені грант, будь ласка» і очікувати його отримання. У всіх випадках для отримання гранту вам необхідно подати заявку на грант. Це завжди вимагає особливої ​​презентації вашого проекту, може зайняти багато часу і вимагатиме значних зусиль. Також після подачі документації, ви стикаєтеся з іншими конкурентами, які теж хочуть отримати грант. Зазвичай на невеликі гранти подають заявки сотні претендентів. Тому потрібно розуміти, що дає можливість, а що ні на отримання гранту.

Ми здійснили безліч проектів складного багаторівневого аналізу Desk Research із застосуванням різних маркетингових інструментів, а також ми маємо великий досвід написання грантових заявок в міжнародні та європейські фонди.

Наші рекомендації для отримання гранту

 • Майже всі гранти призначені для існуючих підприємств. Якщо ви ще не почали свій бізнес, виграти грант практично неможливо. Шукайте кредит замість цього.

 • Гранти надаються перспективним або цікавим підприємствам - стандартної кав'ярні буде нелегко виграти грант. Більшість грантів присуджується підприємствам, які є інноваційними або сприяють соціальному розвитку.

 • Гранти не є негайними - більшість грантів приймають заявки тільки один раз в рік, і переможця не оголошується раніше, ніж через кілька місяців після подачі заявки.

 • Гранти не є рішенням для короткострокового фінансування.

Потрібна допомога? Замовте бізнес-консультацію по Вашому питанню

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, і ми допоможемо Вам залучити фінансування для Вашого проекту.

замовити консультацію
маркетинговый консалтинг
Якщо ви хочете виграти грант, вам потрібно поставитися до цього серйозно і прикласти зусилля, щоб перемогти в конкурсі. До цього питання треба підійти, знаючи специфіку оформлення грантових заявок

Ми маємо досвід і пропонуємо:

 • Підготовку грантових заявок для підприємств агробізнесу

 • Підготовку грантових заявок для медичного бізнесу

 • Гранти для забезпечення маркетингових потреб підприємства

 • Гранти для розробки спеціалізованого програмного забезпечення

 • Гранти для компаній, які займаються виробництвом

 • Гранти для екологічно перспективних бізнес-ідей

Разом з написанням документів для отримання гранту замовляютья

Розробка маркетингової стратегії

Motion-дизайн і корпоративне відео

Розробка бренду

Контент для сайту

Розробка інтернет сайту

Маркетинговий консалтинг

 • Поділитися:

Зв'язатися з нами

Послуги в категорії