Розробка бренду і бренд-стратегія

Послуги

Грамотна розробка бренду - запорука успішної і довгого життя продукту

Розробка бренду - комплексна системна робота по створенню характеру і образу вашої торгової марки. Завдяки їй звичайний продукт або послуга перетворюються в впізнаваний, затребуваний бренд, знаходять унікальні маркетингові характеристики.

Рішення для брендів GBS спеціалізуються на комплексному брендінгу і системному маркетингу. Розробляються нами бренди завжди унікальні і здатні привернути увагу потрібних цільових груп споживачів. 

У нас ви можете замовити аудит поточного стану торгової марки, розробити новий бренд, провести маркетинговий аналіз і консалтингову підтримку з урахуванням ситуації в вашому сегменті. Замовте комплексний брендинг в нашій компанії - і ви збільшите прибуток свого бізнесу, отримаєте стійкий бренд, готовий довго утримувати перші позиції на ринку подібних продуктів.

Якщо необхідно:

 • Отримати інформацію про потенційних клієнтів

 • Визначити унікальність запропонованої бізнесом послуги і можливість її розширення

 • Вивести вже існуючий бренд на новий рівень продажів

 • Оцінити, чи є сенс у вкладанні грошей в бренд, чи окупляться витрати

брендинг разработка

Допоможемо вам розробити бренд «з нуля» або підтримаємо існуючий

Ми досконально розбираємося в технології створення брендів товару, послуги, підприємства. Чи готові надати вам повний комплекс послуг «під ключ». Ми індивідуально працюємо з кожним проектом і створюємо унікальний бренд з чистого аркуша. Кожен наш проект розробляється строго під бізнес-цілі і потреби клієнта. Етапи розробки бренду:

 • Вивчення мотивацій цільової аудиторії і причин попиту на товар або послугу
 • Вивчення вже існуючих на ринку пропозицій. Розробка або коригування стратегії
 • Аналіз маркетингового плану підприємства. Аналіз позицій потенційних конкурентів. Налаштування від конкурентів

 •  
 • Сегментація цільової аудиторії, створення УТП і позиціонування. Повний комплекс послуг з просування і підтримки  
 • Виявлення проблемних місць в брендінгу конкурентів. Розробка проекту, максимально відповідає побажанням і запитам покупців
 • Ребрендинг продукту, компанії або корпоративного бренду 

Гарантуємо, що при роботі з нами ви отримаєте:

Як для брендів, вже існуючих на ринку, так і для стартапів, які хочуть збільшити свої шанси в умовах високої конкуренції. 

Проведення аналізу ринку під конкретний проект, бренд, послугу. Оцінка ситуації і умов, в яких новий бренд буде виводитися на ринок.

Комплексна розробка характеру і образу вашої торгової марки. Перетворення звичайного продукту або послуги в впізнаваний, затребуваний продукт.

Налаштовані працювати? Просто зв'яжіться з нами

Ми проведемо безкоштовну консультацію по існуючій проблемі і визначимо шляхи її вирішення.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
маркетинговый анализ рынка

Брендинг систематизує і підсилює просування продукту

Розробка бренду незмінно починається з чіткого формулювання завдань клієнта, формування робочого проекту. Створюються індивідуальність і позиціонування бренду, впізнаваний логотип і комунікаційні активи. Ведеться розробка брендбуку, де документуються стандарти бренду, щоб забезпечити послідовність комунікації в майбутньому.

Робота з професійним брендинговим і дизайнерським агентством Рішення для брендів GBS - це співпраця з командою відданих своїй справі професіоналів. Ми покажемо вам, як найкраще просувати ваш бренд, проконсультуємо, як ваш бізнес повинен спілкуватися з покупцями або клієнтами. Всі ці рекомендації будуть відображені в дизайні бренду і керівництві по фірмовому стилю.

 

 

 • Поділитися:

Зв'язатися з нами