Впровадження бренду. Рекламна і маркетингова підтримка

Послуги

Здійснюємо маркетингову підтримку при впровадженні бренду

Маркетингова підтримка - це стратегія для представлення і просування нової торгової марки на ринку.  Щоб вижити у висококонкурентному середовищі, необхідно розробити ефективну програму, що включає рекламну кампанію, PR-кампанію і комплекс промо-заходів.

Рішення для Брендів GBS спеціалізується на створенні маркетингових програм в рамках будь-яких, навіть досить скромних бюджетів.  Секрет успішного маркетингу полягає в попередньому вивченні ринку, активності конкурентів на ньому і, звичайно, потреб і потреб ваших цільових аудиторій.  Використовуючи отриману інформацію, з'являється можливість уникнути зайвих витрат.

При розробці маркетингової програми для виведення на ринок враховуємо всі зовнішні і внутрішні чинники, переслідуючи головну мету - досягти максимального ефекту при мінімальних витратах.

Створюючи програму для впровадження, ми розробляємо системний і послідовний план необхідних заходів.  Коли маркетингова програма і рекламна кампанія починають втілюватися в життя, беремо на себе функції головного координатора та порадника.

Наша маркетингова підтримка при старті і просуванні вашого бренду заощадить бюджет і мінімізує ваші зусилля

Підтримка маркетингу зазвичай включає деякі або всі з наступних елементів

Маркетингове планування та стратегія.

Працюючи з клієнтом на рівні топ-менеджменту, ми проводимо процес розробки повного або часткового маркетингового плану, який починається з внутрішнього і зовнішнього аудиту діяльності підприємства.  За результатами аналізу ми можемо визначити ключові пріоритети і на їх основі розробити маркетингові стратегії і плани комунікації, які допоможуть досягти цілей бізнесу та маркетингу.  Також ми можемо скласти фінансовий план витрат.

Брендінг

Розвиток бренду є складним процесом.  Створюючи бренд комплексно, ми можемо допомогти зростаючому бізнесу розвиватися, а також допомогти розвивати позиції існуючого бренду.

Фірмовий стиль / Розробка бренд бука / Дизайн

Ми можемо створити для вашого проекту чітку корпоративну ідентичність, яка потім стане основою всіх комунікацій бренду - як зовнішніх, так і всередині компанії.  Ця ідентичність є наріжним каменем.  Завдяки їй, бренд може домогтися послідовного і доречного тони комунікацій, який лежить в основі всього - від реклами до цифрового маркетингу.

Розробка сайту

Ефективний, швидко реагує, орієнтований на результати портфель сайтів стає все більш важливим аспектом і інвестиціями бренду.  Ми створили сайти в різних категоріях і використовуємо цей досвід, застосовуючи для вашого сайту сучасні, провідні технологічними методи і платформи, щоб гарантувати, що ваш портфель веб-сайтів буде ефективним і буде мати гарний дизайн.  Управління контентом має бути гнучким, інтуїтивно зрозумілим і здатним підтримувати необхідний контроль над брендом.  Редагування зображень, інтеграція відео, seo-контент, а також тестування та поліпшення функціоналу є важливими компонентами наших онлайн-рішень.  Також ваш сайт може включати в себе вбудовані акаунти соціальних мереж і миттєвий перепост в месенджери, що забезпечує безперешкодні поновлення і широку аудиторію.

Наша потужна щомісячна підтримка

надає собою супровід, яке має безліч функцій, що дозволяють здійснювати повсякденну роботу і управління маркетингом.  Це може включати в себе оперативні консультації, створення продаючих документів, відео маркетинг, дизайн, копірайтинг, управління контентом веб-сайту, контент для соціальних мереж, звіти про результати рекламної кампанії 2 рази на місяць.

Розробка і контроль рекламної кампанії

Ми здатні втілити в життя індивідуальність вашого продукту або послуги за допомогою сильних ідей, креативності та високої якості дизайну.  Наша команда створить для вас рекламні кампанії, рекламні матеріали і копірайтинг, які принесуть результати.  Наш підхід часто інноваційний, при цьому завжди реалістичний і рентабельний.

Впровадження франшизи

Створюємо повний пакет для виведення бренду у франшизу, контролю та впровадження франшизи.  Важливо відзначити, що після розвитку мережі і франшизи компанія може застосувати цей досвід для інших ринків.

Комунікації, відео маркетинг, фотографії та інфографіка

Детально про просування в Youtube читайте тут.  Ми створимо для вас концепцію ютуб-каналу, розробимо сценарний план, знімемо і змонтуємо відео, розкрутимо канал на YouTube.

Преса і зв'язки з громадськістю PR

На підтримку вашого бренду і його діяльності може бути включена наша велика база даних ЗМІ і онлайн-блогерів, а також наш досвід свідомості високоефективного, продаючого або репутаційного контенту.  Залучіть цільову аудиторію бренду, швидко і легко відправляйте важливі новини і оголошення, а потім відстежуйте відповіді і сприйняття за допомогою професійних інструментів.

Супровід вашої компанії може також включати:

Рекламні матеріали.  Розробка і виготовлення - дизайн, друк, логістика

Креативний дизайн (онлайн і оффлайн)

Послуги цифрового маркетингу

Просування на Youtube

Фото та відео послуги

Наша команда здійснила понад 700 брендингових проектів,  багато з яких ми вели і супроводжували комплексно.  Досвід безперервної співпраці з деякими клієнтами у нас - 15 років.

Ми готові допомогти вам в реалізації цілей маркетингу вашої кампанії

Наші рекомендації для посилення маркетингу, перш за все:

 • Планування

 • Аналіз
 • Системність

Потрібна допомога?  Замовте бізнес-консультацію по Вашому питанню

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, і ми допоможемо Вам зробити ваш маркетинг максимально ефективним.

Замовити консультацію
маркетинговый консалтинг
Якщо ви хочете застосувати системний маркетинг, вам потрібно поставитися до цього планомірно

Ми маємо досвід і пропонуємо:

 • PR-просування

 • Бренд-тренінги персоналу

 • Підготовка команди клієнта до роботи зі споживчим брендом

 • Внутрішньокорпоративний PR

 • Розробка рекламної кампанії

 • Розробка презентацій для торгових мереж

 • Створення стратегії просування бренду в Інтернеті

 • Послуги написання грантових заявок.  Допомога в отриманні додаткового фінансування

Разом з маркетинговою підтримкою замовляють

Розробка бренду

Motion-дизайн і корпоративне відео

Розробка дизайну

Контент для сайту

Розробка інтернет сайту

Розробка PR

 • Поділитися:

Зв'язатися з нами